TheNigerianVoice Online Radio Center

Topics | Hot Topics | Search | Archive

KELE OKEREKE HAS 'PROBLEMS' WITH NIGERIAN CULTURE

By IANS-WENN - Nigeriafilms.com

BLOC PARTY frontman KELE OKEREKE finds it difficult to relate to his Nigerian heritage - because of the country's stance on women's rights and homosexuality.

The openly gay singer was born in Britain, but both his parents hail from Nigeria, where homosexuality is a highly contentious issue.

And Okereke insists the country's viewpoint on gays, as well as women's rights, makes it tough for him to feel a connection to the African nation.

He tells Britain's Attitude magazine, "I was born in the U.K. and my parents are Nigerian. Fundamentally, I do have problems with a lot of what I perceive to be Nigerian culture. How they treat women. How they treat gays. It's a very hierarchical system where you always have to defer to your elders even if you know them to not be right. That's something I personally disagree with. I think everything should be open to discussion. To reason is part of being human.

"Nigeria is part of my heritage. I'd like to explore it. I love African music. I love African food. I love African people when I meet them. But these things are very complicated for me personally."

Your Comment
 
 
 

FaseElasedy | 10/23/2010 6:37:00 PM
Kým kríza pokračuje, aby sme sa cítili jeho škodlivé účinky slovakka ekonomiky, spoločnosti aj naďalej verí v reklame ee investovať do reklamy, a to najmä, že z Family G Medzi rôzne formy reklamy k dispozícii, priame reakcie na trh je čoraz viac Rodina G ocenili, pretože umožňuje na obmedzenú dobu, niekedy len pár dní, merateľné výsledky a úplne spoľahlivé. Family G marketing priamej reakcie reklamy je vzorec prednostné malých a stredných podnikov, pretože talianske meranie všetkých údajov môže konať, že tam, kde nie Family G prestať investovať a páchanie ďalšej zisk rozpočtu, FamilyG kde je priestor pre úspech a vyššie zisky.

Z tohto pohľadu, nástroje par excellence Family G sprievodca je taktiež vzhľadom k veľmi podrobné údaje Family G môže urobiť rozhodnutia dôležité presunúť svoje marketingové z jednej strany na druhú a pozrieť sa na vplyvy a dôsledky (takmer okamžite) z Vaše rozhodnutie. Avšak, "squeeze" Family G na najvyššej úrovni, aby maximalizovali zisky, môže byť časovo náročné a nie je Family G toľko skúseností za sebou, prečo systém na prvý pohľad veľmi jednoduché, je vlastne štruktúrovaný so železnou logikou si uvedomiť, že každý zadávateľ reklamy by mal nasledovať.

Napokon, niektorí inzerenti, všeobecne Family G podnikavejší, uvedomí si nekonečný potenciál Family G. Chápu, že je prístroj riadi prísnymi pravidlami a je známy natoľko dobre, aby sa zisková ich kampaní a využiť tohto nástroja 100%.